Špindlerův Mlýn - Krkonoše

Penzion Horalka

Penzion Horalka Vám nabízí ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších ve dvou až čtyřlůžkových pokojích nebo apartmá. Všechny pokoje i apartmá penzionu Horalka jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou, WC, televizí a internetovým připojením.


Jednou z mnoha předností ubytování v penzionu Horalka ve Špindlerově Mlýně je jedinečný výhled na celé údolí Špindlerova Mlýna s lyžařským areálem Medvědín a Horní Mísečky, na Harrachovu skálu a na část města Špindlerův Mlýn – Labská.

Původně hornická a dřevorubecká osada, která začala být na konci 18. století nazývána Špindlerův Mlýn, patří dnes k nejznámějším a největším lyžařským střediskům v Krkonoších i v České republice. Díky příhodným klimatickým podmínkám i dobrému systému zasněžování sjezdovek je Špindlerův Mlýn oblíbeným cílem pro zimní dovolenou. Na své si zde přijdou nejen lyžaři a snowboardisté, ale během letních měsíců nabízí Špindlerův Mlýn skvělé možnosti i pro vysokohorskou turistiku, cykloturistiku a mnoho dalších sportovních aktivit.


Penzion Horalka se nachází nedaleko sjezdovky Hromovka a do centra města Špindlerův Mlýn je to cca 15 minut přijemné procházky. Díky této poloze je možné z penzionu snadno dojet na lyžích či snowboardu na sjezdovku Hromovka nebo do lyžařského areálu Špindlerův Mlýn – Svatý Petr a po lyžování se opět pohodlně dostat zpět na lyžích ze sjezdovky k penzionu Horalka. Přímo nad pensionem se nachází běžecké tratě (Krkonošská magistrála).

K chatě náleží 200 m dlouhý cvičný lyžařský svah s vlekem a nedaleko chaty vedou každodenně upravované běžecké stopy.

Hostům je k dispozici restaurace, sauna, horký koupací sud, bazén, dětské prolézačky, společenská místnost s kulečníkem, stolním fotbalem a šipkami.


V případě Vašeho zájmu o ubytování kontaktujte nájemce na tel. +420 603 194 027  / webové stránky www.pensionhoralka.cz

Penzion Horalka

Apartmán

Nabízíme k celoročnímu pronájmu kompletně zařízený apartmán. Apartmán je součástí penzionu Horalka.  Z apartmánu je nádherný výhled na protější údolí a okolní svahy.  Apartmán má plně vybavenou kuchyň, dvě wc, dvě koupelny s pračkou, tři ložnice a velký obývací pokoj s televizí (viz. fotografie níže). Kapacita je šest lůžek. Dvě manželská postel a dvě samostatné postele, které se dají srazit k sobě a vytvořit tak další manželskou postel. V obývacím pokoji je rozkládací gauč, který navýší případnou kapacitu o dvě lůžka. Apartmán má samostatný vchod. Pronájem zahrnuje v zimním období vývoz sněžným vozidlem v den příjezdu (hosté + zavazadla) a odvoz v den odjezdu. Cca 5 minutová cesta z parkoviště k apartmánu.

V případě Vašeho zájmu o pronájem napište na holy.jiri@centrum.cz