Penzion Horalka

Penzion Horalka – Špindlerův Mlýn – Krkonoše

Penzion Horalka Vám nabízí ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších ve dvou až čtyřlůžkových pokojích nebo apartmá. Všechny pokoje i apartmá penzionu Horalka jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou, WC, televizí a internetovým připojením.

Jednou z mnoha předností ubytování v penzionu Horalka ve Špindlerově Mlýně je jedinečný výhled na celé údolí Špindlerova Mlýna s lyžařským areálem Medvědín a Horní Mísečky, na Harrachovu skálu a na část města Špindlerův Mlýn – Labská.

Původně hornická a dřevorubecká osada, která začala být na konci 18. století nazývána Špindlerův Mlýn, patří dnes k nejznámějším a největším lyžařským střediskům v Krkonoších i v České republice. Díky příhodným klimatickým podmínkám i dobrému systému zasněžování sjezdovek je Špindlerův Mlýn oblíbeným cílem pro zimní dovolenou. Na své si zde přijdou nejen lyžaři a snowboardisté, ale během letních měsíců nabízí Špindlerův Mlýn skvělé možnosti i pro vysokohorskou turistiku, cykloturistiku a mnoho dalších sportovních aktivit.

Penzion Horalka se nachází nedaleko sjezdovky Hromovka a do centra města Špindlerův Mlýn je to cca 15 minut přijemné procházky. Díky této poloze je možné z penzionu snadno dojet na lyžích či snowboardu na sjezdovku Hromovka nebo do lyžařského areálu Špindlerův Mlýn – Svatý Petr a po lyžování se opět pohodlně dostat zpět na lyžích ze sjezdovky k penzionu Horalka.

K chatě náleží 200 m dlouhý cvičný lyžařský svah s vlekem a nedaleko chaty vedou každodenně upravované běžecké stopy.

Hostům je k dispozici restaurace, sauna, společenská místnost s kulečníkem, stolním fotbalem a šipkami.

V případě Vašeho zájmu o ubytování kontaktujte nájemce pí. Simona Kostolny na tel. 777 867 717.

Dále Vám nabízíme k pronájmu apartmán:

  • 3 ložnice, obývák s kuchyňským koutem s veškerým vybavením, 2 x WC, 2 x koupelna, samostatný vchod
  • cena 6.000,- Kč/den, minimální doba pronájmu 5 dní
V případě Vašeho zájmu o pronájem apartmánu kontaktujte, prosím, pana Holého na tel. 602 362 818 či na emailu holy@polyglass.cz.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA 04-1-1024x768 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA 11 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA